همیشه در سفر

همیشه در سفر

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ جمعه 28 اسفند 1394 توسط همیشه در سفر

گردشگری در ایران-گردشگری، سیاحت یا توریسم به طور کلی به آغاز مسافرت تفریحی تو نظر گرفته می‌شود. هر چند که دروازه اندر سال‌های اخیر گردشگری شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که بابا به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود. به کسی که گردشگری می‌کند گردشگر، سیاح یا توریست كلام بيان می‌شود.واژه گردشگر از زمانی پدید آمد که افراد طبقه متوسط اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زمانی که مردم توانایی مالی بیشتری پیدا کردند و عمرشان طولانی‌تر شد، این دستور ممکن شد.اغلب گردشگرها بیش از كل چیز به عرق و هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود علاقمند هستند. ثروتمندان همیشه به مناطق دوردست سفر کرده‌اند، حكماً نه به صورت اتفاقی، بلکه در نهایت به یک ميل خاص. به طور مثال برای دیدن ساختمان‌های معروف و نشانه ها كارها تاليفات هنری، آموختن زبان‌های جدید و چشیدن غذاهای متفاوت. گردشگری سازمان‌یافته امروزه یک تكنيك بسیار مهم سر پشه دره تمام زمانه است.گردشگری  درون ایرانگردشگری سر پشه دره ایران به مجموعه امکانات گردشگری از همه بناهای تاریخی، مکان‌های تفریحی، طبیعت، حمل و نقل، هتل‌داری و ... عرض می‌شود.گردشگری دروازه اندر ایران به نشاني یک تكنيك از ظرفیت‌های بسیار بالایی برای رشد و توسعه برخوردار است.بر بنيان گزارش سازمان جهانی جهانگردی،گردشگری در ایران جاه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و رتبه‌ پنجم جاذبه‌های طبیعی را در دنيا دارا است و یکی از امن‌ترین کشورهای صف و عالم از منظر امنیت برای گردشگران خارجی است.در سال 2008، مدخل سرپوش حدود 2 ميليون گردشگر خارجی از ایران بازدید کرده‌اند و این درون حالی است که سر پشه دره این سال ۸۴۲ میلیون جهانگرد در دنیا سفر کرده‌اند.
به ديدن کارشناسان،صنعت گردشگری درون ایران از توسعه‌ای که شایستهٔ وقت حسن است برخوردار نبوده‌است. از دلایل کم رونق بي پروايي كردن صنعت گردشگری دروازه اندر ایران می‌توان به آماده نبودن بسترهای اقتصادی مناسب برای جاذبه سرمایه‌گذاری سر پشه دره ساخت مهمانخانه و سایر صنایع جانبی این حوزه گوشه علامت راي کرد.یکی دیگر از دلایل کم رونق بودن گردشگری باب ایران بی‌خبر بي پروايي كردن سرمایه‌گذاران از زمینه‌های موجود داخل ایران و تبلیغات ضعیف و نیز انتشار رويدادها نادرست و منفی از ایران، محدودیت‌هاى اجتماعی و مذهبی برای گردشگران خارجی و همچنین تنش‌های سیاسی با بعضی کشورهای غربی نیز از دیگر موانع تو راه رشد صنعت گردشگری تو ایران است.

گردشگری سر پشه دره ایران-صنعت گردشگري بر خلا‌ف بخش‌هاي اقتصادي ساير از مجموعه‌اي از ارايه كنندگان خدمات محتوي دفاتر خدمات مسافرتي و تورگرداني، عاملا‌ن حمل و شيريني گزك هوايي، ريلي، جاده‌اي و دريايي، هتل‌ها، مهمان‌سراها و مهمان‌پذيرها، متصديان جاذبه‌هاي گردشگري، رستوران‌ها، فروشگاه‌هاي محصولا‌ت صنايع دستي، اقلا‌م سوغاتي، پوشاك، كفش، اشيا چرمي‌و ساير اقلا‌م مورد علا‌قه گردشگران است.تنوع فعاليت‌هاي مناسب به صناعت گردشگري باعث شده است تا فروغ و ركود امتياز اين بخش، اثرهاي اقتصادي بالا‌يي را براي قناعت كشور مدخل سرپوش مقايسه با ساير بخش‌هاي اقتصادي تكوين كند. علا‌وه بر اين مطالعات انتها شده علامت داده‌اند توسعه اين صنعت نقش مؤثري داخل كاهش بيكاري و هم بهبود توزيع دخل و افزوني درآمدهاي اقبال دارد. اين موضوع به فقره از حين جهت كه درب كشور ما بيكاري به نام آدرس اصلي‌ترين مشكل اقتصادي قلمرو مطرح است ضرور است يوم دوره به وقت و شب به كنا جدي تري مورد توجه سياستگذاران و برنامه ريزان كشور رسم گیرد.


عمده مشكل ايران تو حوزه گردشگري، مربوط به مسائل اجرايي و مديريتي است كه اگر ديدگاه جهان بيني خود را انبساط دهيم مبحث اقتصادي اين حرفه نيز حل خواهد شد.


با توجه به این مطالب، این تفحص تلاش دارد كه نسبت به شناسايی عوامل تاثيرگذار بر رشد و توسعه تكنيك گردشگری دروازه اندر ايران رفتار نموده و ميان شناسايی موثرترين عوامل، راهكارهاي بايست و بنياني در توسعه و بركشي را جهت كاربرد بهره جويي متوليان و بخشهای خصوصی و دولتی تكنيك جهانگردی ارايه دهد.
برچسب ها : جاهای سیاحتی ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری