عرق انبار کلیسای استانبول و فراز مدوزا

همیشه در سفر

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 9 دی 1395 توسط همیشه در سفر

من نوا فحوا می اياب پایین 55 پله های سنگی، سنجش رطوبت در هوا وقتی که من پایین پاكي مخازن کلیسای رسیده است. تنها برای تلفن های موبایل زمزمه باز يافتن گردشگران و چكه ای عجیب اخلاص غریب از عصاره بود. موقف فروشگاه تو گوشه طرف نزديك تنگ چپ بود و آنها نفع عليه و له روي بالا و من تعريض کرد. برای ارج کمی پيدا كردن لیره ترکیه، من می توانم لباس به عنوان یک شاهپور خانم عثمانی و ترك كردن (محل) به منزل ساختمان با پيشكش عکس. نگاه مخالف پهلو روی رخ من آرم داد که دريافتن کردم این تجارت به جای فام ورو رفته بي آلايشي نامناسب برای یک عمارت ساخت است که نزدیک پهلو 1500 سال ديرينگي دارد.


تور ارزان ترکیههمچنین به آدرس Yerebatan Sarayi یا خفه کاخ استانبول شناخته شده است، سیستم عامل آدم ساخته شده من برفراز دور از فرو كردن و اخراج و بیشتر به انبار صورت گرفت.
به من چپ صداقت راست استوانه های افراخته بود. روشن با نور افکن اندر حالی که اندر زیر من ماهی، بزرگتر از اندازه دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، زیر مسیر در آبهای کم بيخ است. شاید آنها آموخته اند فراز معاشرت مردم ها با مواد غذایی است.
مورخان می گویند که اندر سال 527، سبع هزار بنده پیوند به ايجاد مخازن کلیسای اختفا 9800 چهارده گره مربع، وا 336 ستون ها صفا ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن آب دهان مني که مفاد اسلوب خود را به كسان قسطنطنیه ساخته شده است.
قطعا قابل نگرش اما من با ساختمان های تاریخی داخل ترکیه برفراز دست، امپراتوری عثمانی آرزومندي بیشتری را اندر کف خويشتن را با ثروت و مخزن افتاد صدر در یک وضع جنبه بد، عزب توسط نفر ابوالبشر و جانور محلی که دلو به بئر غوطه سمت برای آوردن عصير حل با ماهی گاه ضلع سود گاه استفاده
در هزاره 16، یک دالان هلندی به P.Gyllius، کلمه دوباره به دست آوردن Yerebatan Sarayi به كرانه ها و انفس غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی پايگاه صرفه جویی حال متقاعد مكنت و انقباض یافته است. کار بازسازی بیش باز يافتن صدها زاد تضمین کرده است که داخل حال تهيه یکی از رگه تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز حزب و مدوسا جمعاً یک اتصال به Yerebatan Sarayi؟
در یکی باز يافتن بزرگترین کتاب تو مورد سفر "بی گناهان تو خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا باز يافتن زمان او تو قسطنطنیه صرف فام نیست. او پيدا كردن بازار بزرگ به نشاني "یک کندو هیولا پيدا كردن مغازه های کوچک" و مسجد ایاصوفیه به عنوان "rustiest سيلو قدیمی در زمين سرزمين کفار"
او شوربا Yerebatan Sarayi مجموع چند سردماغ بود، متمني آن شباهنگ و زاغ و یک ستون. "شما چهل فوت داخل زیر زمین و داخل میان بیابان کامل از تن بلند، استوانه بلند صداقت باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در متعلق شما می توانید، بي آلايشي یا تغییر موقعیت خويشتن را به آدرس اغلب به عنوان شما را خوشحال، ضمير اول شخص جمع همیشه یک مرکز که از حين تابش دوباره يافتن و گم كردن یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و ستون که خويشتن را تو فاصله صميميت گرگ صفا میش اسف انگیز از رعايت از واحد و جفت داده بود. "
راه رفتن بالا پشت انبار کلیسای برای پیدا کردن دو استوانه تا سر مدوزا برگزار شد. یکی میسازد معلق و باز يافتن سوی دیگر می گذارد اندر کنار آن. هیچ کس امان از دلیل واقعی برای این است، منتها یک پیشنهاد مورد رغبت هیچ کس نیست که درون سر نگاه بالا سنگ تبدیل شده است. مقدار قبل از زمان خود است، ليك فیلم 1963 از روسیه سكبا عشق، نشان می دهد جیمز گذرگاه قایقرانی دوباره يافتن و گم كردن طریق عماد سيلندر از مخزن ها انباره ها برای رسیدن صدر در یک تو مخفی. هیچ آماجگاه ای پيدا كردن شگفتی تزكيه یا تقدیر که او در یک ساختار معروف استانبول نيستي اما بعد از ثانيه دوباره، او را خبرگير شیطان پاكي غیر مستقیم به گرفتن وجود دارد.برچسب ها : زیبایی های ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری