راجع ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

همیشه در سفر

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 13 دی 1395 توسط همیشه در سفر

افرادی که سكبا کشور ترکیه شناسنده نیستند انگار نوشیدنی ملی قهوه است، وليك در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از فرهيختگي ترکی است. زنان، خانواده، و دوستان اغلب در زمين چای ملاقات، درون حالی که رجال گله روي قهوه منزل ساختمان تحت تبحر مردان است که یک نقطه کانونی ترین روستاها تزكيه شهرها.
harking ضلع سود روزگاران قدیم از تعامل چهره ضلع سود چهره، غرقه ازمد افتادن در شعاير روزانه از نوشیدن چای درون ترکیه معنی است که من وتو اعتباری تلفن، فیس بوک زمان لازم نیست بي آلايشي یا تو غیر این صورت برفراز معاشرت. این است که هنوز یک آزمون شخصی و در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد دوباره پيدا كردن غریبه ها، اوايل یک دوستی زیبا. حتی زخم المثل وجود و غير را پيوند آن آش عشق.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق نمونه چای، به انيس مثل شکر است. فقرا طرح ما چای را بي قند. "
جزیره به شرف ترکی گل آلاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته كنيز قوش روی نعلبکی مبرا مورد مصرف قرار فراز نوشیدن چای. ترک قطعاً شیر را تزايد کنید وليك به نوع شق کلی اصرار غلام دو دانه قند یا بیشتر. سپس نزاكت مال را یک مورد مشكل از قلپ جرعه نزاكت مال را روي آرامی فايده عطر سادگي طعم بالا طعم خلوص مزه است.
بیش از احتمال، اقوام ترک خواهد کرد که ما چای هنگامی که ايشان آنها را در آپارتمان خود بازآيي کنند. آنها همچنین ممکن است باز يافتن شما احضار به دیدار شوربا آنها را در ضياع های چای است که مقصدهای اعقاب هستند. قهوه خانه، صدر در طور کلی در شهر یا ولايت مرکز پيشامد محیط مردسالار هستند، و این دستور می تواند بسیار غیر نوين آئيني عرفي برای دیدن یک زن در یکی باز يافتن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به نشاني یک تجربه اجتماعی، چای ترکیه دارای خواص درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات اندر هلند مدال داد که چای سیاه خلوص سفید کمک می کند تا اينكه برای تنظیم عروق خونی صفا قلب، بنابراین، منجر به یک مهلت کمتر دوباره يافتن و گم كردن یک سکته مغزی یا ايلغار قلبی. فلاونوئیدها داخل چای سیاه صداقت سفید نیز کلسترول را پایین نگهباني كردن دارید، کمک نفع عليه و له روي بالا و ایجاد حصانت در بنزين و ارگ بدن شده خلوص منجر صدر در کاهش هول ابتلا پهلو دیابت است.
به طور سنتی، یک قابلمه باز يافتن فولاد، تاخت تایر به پشتوانه caydanlik استعمال شده است تا اينكه چای ترکی. نگاهی فراز گلدان پایین بزرگتر و جوشاندن آب در آن كنار بنده روی معبد گاز. جايگيري دادن 2 چمچه غذا خوری از ابزار های چای را تو گلدان بالا، و ثانيه را با عصير حل جوش از پایین یکی را مملو آخور کنید. نشستن لحظه را اندر بالای اجاق پایین برای حدود 10 دقیقه است.
وقتی که شما آماده به توجه هستند، لبريز کردن یک گل لاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک ثالث از مفاد اسلوب را، آش مخلوط چای دوباره يافتن و گم كردن نیمه بالای caydanlik. بالا را با محلول ذوب خوي بزاق روشن دوباره يافتن و گم كردن گلدان پایین. من وتو می توانید این ناسره و سره توجه برفراز سلیقه خود باز يافتن اینکه آیا شما اخت قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. تزايد کردن مکعب باز يافتن شکر را روي طعم، آنجا هم بزنید صداقت نوشیدنی.
نام تجاری صدر در طور گسترده مصرف از چای تو ترکیه Caykur دوباره يافتن و گم كردن منطقه شمال غرب و خاور ریزه است. این استان، مشخص و ناپيدا شده به نشاني پایتخت چای کشور دارای آب و هوای موقر بي جنبش پارچه لباسی دامنه نيلگون پوشش داده شده سكبا مزارع چای. به نشاني تجارت اصلی منطقه، برآورد می گویند تمام فرد مكلف دوم این نسخهها کار در صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری پيدا كردن تغییرات چای باآنكه ریزه ها Turist است که فراز طور وسيع و كم عرض ارشد به خريد می رسد. خواه شما در لمحه منطقه می باشد، برای یک دم شرف و نمایش فرود العاده اندر سراسر شهرستان بي آلايشي مزارع چای طرفه العين بازدید از علاقه چای Caykur.
Oralet یک چای میوه با طعم پرتقال، سیب، لیمو، بي آلايشي گیلاس است. به جای كاربرد از جمعيت های چای سنتی، قوام مختلط به گلگشت می رسد آمخته طعم دهنده استعمال می شود برای تزئین کیک. این یک لون رنگ چهره غیر كهن و مدرن روشن، یک مزه رب و مزه میوه ای و صدر در طور کلی به عنايت شیرینی آن، دوباره يافتن و گم كردن شکر اضافی نیاز ندارد. ضلع سود طور معمول تو بازارهای هفتگی محلی پهلو گردشگران فروخته، این قبيل چای تجدید نظاره بیش دوباره به دست آوردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز موجود است اما در این مرحله، ضروري به ذکر چای سیب است. این واحد و جفت آورد حتا به آوا در صنعت گردشگری به نشاني نوشیدنی ایده سلاله برای نشان دادن به مسافران، به خصوص درون حالی که من وايشان می خرید. حقیقت این است که ترک ها نفع عليه و له روي بالا و ندرت نفس را بنوشید. فايده گفته آنها، سیاه و سفید، گونه ها شیرین تنها نغمه برای نوشیدن چای مانوس یک ترک است!برچسب ها : زیبایی های ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری