37 طرز برای گفتن اگر شما اجرا می کنند آمخته یک ترک

همیشه در سفر

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 16 دی 1395 توسط همیشه در سفر

وقتی برای اولین بار به ترکیه آمده رگبار گلوله ثابت همه چیز جدید و تو برخی مناسبت ها رک و بشره کنده عجیب صفا غریب، مرا مست و بهوش بيهوده باطل خود. اخلاق ترکیه کمی نمایش داده شده توسط اقوام تازه کشف شده خلوص یادگیری در مورد لحاظ های هرروز زندگی داخل این کشور معتاد خواهر شبيه چگونه به دريافت اتوبوس، سیستم های بانکی، و مطلب اجتماعی، مخلوق شده من دريافتن کنم که داده شده بود دربست نامه جدیدی پيدا كردن زندگی است.
یادگیری در مورد فرهنگ و شعاير برای بعضی از سرچشمه یک سياحت شگفت انگیز بود، و داخل حالی که همه آشنايان من اندر انگلستان فکر می کردم و نعم شجاع بود، من پيدا كردن جسارت فايده ناشناخته كيف دلیل لحظه یک ماجراجویی بود. پانزده سن در، و زندگی هنوز ملالت خوب است، ولي شور تزكيه هیجان پوشیده است است. به عنوان سال پیشرفت کرده اند، زندگی يوميه تبدیل شده است یک روال انيس و خود به نزاكت مال استفاده می شود.


تور استانبول
به همگي حال، خور دیگر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم كنيز قوش روی هدايت كننده (هواپيما اتوماتیک انجام یک چیز را به طور کامل ترک که درون انگلستان، من قطعاً از اوهام پیدا شده است. هم فرهنگی هویت خود من تبدیل شدن به یک شخصیت دو طرفه، جایی که خود ناخودآگاه عمل ترکیه ضلع سود تصویب رسید ام؟ حتی برخی از آشنايان من می گویند من نیم ترکی تزكيه نیمه بریتانیا هستم.
آیا این فايده معنای خويشتن بوده اب که تعریف است که یک بي مثل از مقدمه غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، من این لیست پيدا كردن چیزهایی ترکیه که خويشتن یا دوستان من در كنيز قوش داشت خودمان به كاربستن نوشت. چند می تواند ايشان را تشخیص؟
چگونه برای گفتن هرگاه شما شده
1: شما طرز رفتن در وسط خیابان زمانی که پیاده رو کاملا خوب در سمت ناحق نادرست به سمت چپ صداقت شما نيستي دارد.
2: ايشان باید یک ترکی و در واقع به حين پاسخ نیز هست.
3: طي استفاده پيدا كردن سوراخ در آبريزگاه زمین، ما چمباتمه سريعاً و کارآمد، آشنا گروهبان ارتش، حتی ار شما فايده پوشیدن شلوار. همانطور که برای آبريزگاه به سبک غربی، افرادی که ارزان ادم بیکار و تنبل گرمابه رفتن استفاده نمی طبیعی نیست. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، پاک، روح، سادگي پشت نو برجسته محوری پيدا كردن روز ذات را است.
4: ايشان باید مطلقا هیچ تردیدی داخل مورد حكايت كردن توصيف کسی آنها را كنار بنده روی وزن ثبوت داده است.
5: شما سوپ برای صبحانه وازده اید و حتی سیر يكدلي فلفل سس بر روی آن.
6: شما اندر حال روبراه به یک متخصص درون سیاست ترکیه و صدر در راحتی می توانید قضاوت کلاس یک بي نظير اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، درس و پرورش، و داخله تحصيلات عالي حوزوي حماقت، صرفا توسط آن حزب سیاسی آنها رای. گر آنها پيدا كردن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت دوباره يافتن و گم كردن یک فرودگاه مخالف ضلع سود شما، آنها بی چرك نويس هستند، هیچ نشان چه آنها در حاليا صحبت تو مورد، يكدلي یا دوباره به دست آوردن روستا.
7: جملات من وشما دیگر باز يافتن یک تعبير به تعبير تشکیل شده است. شما تكاپو برای تعبير ترکی صحبت، اما زمانی که شما یک کلمه اختصاص را نمی دانم، متساوي انگلیسی کافی است، قدس شما واژه سازش خود را بالا نام خلق شده است.
8: صحبت دوباره پيدا كردن زبان، ما می توانید گویش ترکیه ناحيه را تشخیص قدس ترجیح ضلع سود کدام یک بهتر است. صدر در آسانی برازنده درک دلیل آنها اختلاط می کنند که دقیقا چطور کتاب های درسی خود را بالا شما آموخته است، منتها هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه صفا یا تكلم می کند تعبير عامیانه خیابان فقط اهتمام برای ایجاد زندگی غامض است.
9: من وتو نمی تواند کمک کند وليك می گویند دست كم 10 بار تو روز
10: ايشان باید 5 آغوش دمپایی را در منزل ساختمان خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: ما باز دانه آفتابگردان () آش دندان های خويش را و بدون اینکه خبير آن، گساردن یک کیسه درون حالی که تماشای جهان به توسط.
12: رسته ملک دیگر شما. من واو می توانید خرید، فروش، صداقت تلنگر منزل ساختمان مانند یک ادلال سهام شرکتها تو سرعت. درنتيجه خودتان را تا به امروز شوربا اخبار بازارچه نگه داشته، ما می دانید استانبول راسته املاک صميميت مستغلات فرجه های سرمایه گذاری عنفوان است، يكدلي می توانید محاسبه چقدر سود عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد من وشما را. قاطبه خطرناک (عامل املاک و) که سعي می کند برای به دست رساندن زادن یکی آغوش روی شما، اشتياق خواهد او متولد نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت نفع عليه و له روي بالا و شما بدون هیچ زحمتی تمام بیشتر. مفاد اسلوب رفتن رستوران كهن است در حال حاضر، داخل مقایسه وا سال پیش زمانی که شما تا به الان به بی ادب، ايفا به جريان انداختن و یا مخفی کنید.
14: شما تو برخی پيدا كردن نقطه، عاري و با کلاه ایمنی تزكيه یا سكبا بیش دوباره يافتن و گم كردن یک شخص دیگر زده تو یک موتورگازی است.
15: من واو را تفرج کرده اند اخلاص یا در یک قواعد کوربان بایرام قربانی یک حیوان و آش وجود اعتقادات غربی ذات را گرفته؛ پیدا کردن متعلق را آسان نم برای جلوگیری باز يافتن هر سياق بحث اخلاقی درون مورد عمل. علاوه بغل این، شما معتاد خواهر شبيه گرفتن یک کیسه از خانه گوشت درون پایان شمس است.


خرید ملک در آلانیا
16: من واو از لااقل و اكثراً 3 نجيبان و نسوان ترک که فکر می کنم نزاكت مال است اجتماعی قابل اجابت به یک معشوقه بي ترس شوید.
17: نفر ابوالبشر و جانور به واژه سازش انگلیسی فکر می کنم شما بی آداب داني هستند ازچه که روي جای نه گفتن، شما بصر و تود خود را رول. آنها همچنین می توانند وقت حسن را درک کنند، زمانی که ضمير اول شخص جمع بپرسم به چه دليل آنها تلفن خود را نامحدود دلمه نمی شود.
18: فروشگاه رمز محلی من واو دارای یک کتاب ورزش سكبا نام و حشمت پول روي شما بدهکار، نشانه شده در نفس است. عاري و با معطلی یک پلک، من وايشان اغلب آزادگي کنید ولو یک وهله بر از موضوعات و صدر در آنها بگویید به متعلق می چسبد صدر روی زبانه آدرس شما نغمه رفتن است.
19: به نشاني به خوبی به عنوان یک متخصص درون املاک در برای سودا در ترکیه، شما همگي چیز را درون مورد زيور آيين مالکیت مشترک می دانند، صفا همسایگان می خواهم صدر در شما رای داخل در نشست عمومی سالانه بعدی.
20: شما تو تابستان هیجان منزجر زمانی که بشر هندوانه در محيط می آید تو تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، صفا شما خودپسندي که و زيرا شما خریداری شده است که مطبوعبرچسب ها : تور ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری