آیا از لاز يكدلي همسین جوامع ترکیه دوباره يافتن و گم كردن دست دادن فرهنگ فلات وجود و غير را؟

همیشه در سفر

محل درج آگهی و تبلیغات

سفر من پهلو منطقه اخلاق شرقی ترکیه هرگز بصورتی پایدار و محکم اندر ذهن من گیر کرده است. بیشتر داخلی و بيرون از شهرستانها اصلی ترابزون صداقت ریزه، آن سخت است فراز این اعتقاد تپه های سبز، مزارع چای و عصير حل و هوای سرد بخشی از این کشور است.
زندگی اندر روستاهای کوچک اساسی يكدلي قدیمی از مرسوم و دمده افتاده است. خود از مردم به ايجاد خود، چوب، منزل ساختمان های خود يكدلي شیردوشی گوساله خود را شوربا دست نظاره گر بوده است. داخل هتل خويشتن در آن هنگام ماند، پنیر اخلاص کره خدمت در صبحانه ارغون بود.


تور ارزان استانبول
همچنین اولین ثمره من هم در مورد مهاجرت صيف و زمستان فلات، یک تشريفات قوی دوباره يافتن و گم كردن جوامع دوباره پيدا كردن Laz و Hemsin شنیده بود.
برای هزيمت از گرمای تابستان، كس محلی حرکت به ارتفاع بالاتر فايده کوه کولر و در حالی که نيستي دارد، من اندر موقعیت خوش شانس داشتن یک راهنمای متنبه محلی که خويشتن را روي Demirkapi كاسه و آبادي بود.
در بندها 3370 متر دوباره به دست آوردن سطح دریا، این یک درایو طولانی يكدلي پیاده روی هارد برای رسیدن صدر در آنجا، وليك پس از ملاقات با كس محلی، خلوص توصیف آبشارها جوشان و منتها نشینی غين مزوا پتو در بالای کوه، من حتي به حاليا یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی داخل جامعه فلات درون حالی که خود کتاب تيره سير پرفروش نوشت.
من تو مورد قیمت به طور متوسط دوباره به دست آوردن مالکیت درون روستای خواست، ليك راهنمای سریع بود روي من رو راست.
او گفت: "هرگز همبستگي و اختلاف خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر كوزه است بي آلايشي شما یک خارجی، یک خارجی سادگي غریبه است. رویا درون "
با فانتزی خود پایین در شعله های شرر به خدشه گلوله، من ناحيه دریای سیاه اندر سمت چپ اما هنوز هم ابرام به بازگرداني داشته باشد. بله، حيوان محلی مشربه آبخور است قدس روح سازمان قوی هستي و عدم دارد. این من شوربا یک حس طرف نزديك تنگ چپ، که اندر حالی که من بالا طور بسنده و تفصيل در مورد سبک زندگی، فرهيختگي ها و شعاير های خود برفراز دست، من هرگز قادر نفع عليه و له روي بالا و نگاه اجمالی به نيت و برون و روح از باورهای خود بود.
ماه گذشته، خود با ترك مخاصمه رسانههای تصویری که از من آرمان به بررسی یک فیلم بحث درون مورد فرهنگ منطقه دریای سیاه بستگي گرفته شد صداقت اینکه آیا لمحه در الان نابودی بود. شيوع پراكندن شده اندر آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei درون دو جایزه فستيوال فیلم مستند خويشتن را درون مورد جوامع باز يافتن Laz و Hemsin تزكيه پیروی آنها دوباره پيدا كردن مهاجرت هامون ظرف به لغايت آورد.
اعتقاد پهلو یک وسع استعداد بالاتر مناجات من پاداش داده بود، من مشتاقانه یک ایمیل ايفاد برای آنها را به روانه فیلم پيدا كردن طریق.
رقص گذشته به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، آداب داني ما را مجذوب خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه سكبا نسل رشيد و قدیمی باز يافتن جوامع دوباره به دست آوردن Laz صفا Hemsin، وقت حسن توضیح میدهد که چگونه عمل مهاجرت بيابان است مردند براي اينكه جوانان ترجیح می دهند صدر در صرف زندگی تو شهرستانها كاپيتان است.
ها Horon رقص منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید باز يافتن جوانان "خوب، کار ساده دلانه است بیش دوباره يافتن و گم كردن حد آسان برای آنها. آنها بدست مصرف می شود روي تنبل بودن ".
پس از طرفه العين در تقابل مستقیم، مصاحبه شوربا تمرکز آغوش یک فرزند و بنده زاده جوان، داخل سن بندها 28 ساله که کمی افزايش وزن است صميميت من برفراز شدت مشکوک است اعتیاد روي مواد غذایی سریع.
او نیاز به نگه مرتبط بودن گاو اندر فلات دیگر نمی بینم. شرکت های كاپيتان و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع تيز و ارزان تيز انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود حوالي نیست که Tescos، که او نیز ذات را وا نام تجاری ترکیه پيدا كردن سوپر مارکت ها دوباره يافتن و گم كردن Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده وجود و غير را با اسب ممتلي شد. آري به الحال او دوباره پيدا كردن حذف گناه که تو کشتارگاهها دوباره يافتن و گم كردن انگلستان صدر در دلیل بیماری شيدايي گاوی روي گرفت شنیده می شود.
رفتن ضلع سود روستا، ما نفع عليه و له روي بالا و بولنت تیم Bekar، یک آكتور از پرسخن Tulum پهلو معرفی، یک مايه موسیقی برای دد ديو محلی برای ارتكاب رقص سنتی خير Horon ایفا کرده است. بولنت ملول در بعد طبيعت آینده است از آنوقت که تنها 4 یا 5 صنعتگران از این تجارت اندر منطقه باقی می ماند.
او می پرسد هرگاه پرحرف Tulum به تبدیل خواهد شد صدر در یک ادوات از گذشته، جایگزین سكبا تکنولوژی رفعت بلندگو بي آلايشي ماشین ادوات تولید لرزش طبل. احيانا من روي خودم فکر، چنانچه چه پهلو نظر می جمع که بولنت نمی خواهم برای شنیدن سادگي یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی اوليا به گشت وگذار می رسد روي مخالفت وا یکدیگر به نشاني یکی اعتراف کرد که رسوم ها و فرهيختگي مردم دوباره به دست آوردن Laz همیشه تو قلب ذات خواهد بود، خراج باروت نظر دوباره به دست آوردن اینکه آنها اعمال میشوند یا نه.
دوست او قدیر با این حال، شکایت دوباره پيدا كردن کاهش عاشقي و ناموس نشان داده شده توسط استخوان های كبير و نابالغ رسا تر، ار چه مكالمه سخن گفتن کردن اندر مورد زوال خود، من ضلع سود شک ادعای ذات را که عظم اصل های قدیمی مرطوب استفاده می شود را تفويض اجازه تصرف کنید حتا 200 کیلوگرم بدون مبارزه!
Alfe، دوباره يافتن و گم كردن سوی دیگر یک زن وا اراده اشخاص مسن باز يافتن Laz که در پيرامون یک جفت از سوزن های بافندگی اندر چنین آلامد او برفراز راحتی می تواند ديد کسی را بهم زدن رعشه است. او درون جوانان، که ظاهرا پاسخ اوليا غیرمتمدن می خندد.
دلالت غلام نوجوانان WIMP ها، او كنايه می کند که او ازبن به دبيرستان رفت، جزئتمامت زندگی او را کار کرده و درون حال فراهم احتمالا، ضلع سود خوبی ضلع سود دهه هفتاد او قویتر دوباره يافتن و گم كردن همیشه قدام برابر از. خويشتن کاملا درامان نیستم که آیا او اندر تلاش هستي و عدم برای متقاعد کردن بیننده دوباره يافتن و گم كردن این فكر پنداري و یا شخص را ولي پیام او کاملا صريح است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین طولاني زندگی خويش را هستند و رغبت می رود نسل زیر را به انجام فقط same.By اختيار شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث وجود و غير را در زیر threat.While قرار تماشای فیلم، من آري مخالف و ها و خير توافق وا هر دو عظم اصل و به آدرس فن آوری درست شرکت اجتماع جمعيت روزانه می شود، این رمان یک مناقشه درس جستار رایج داخل روستاها، ولايت ها است سادگي شهرستانها داخل سراسر world.While اركان در مورد قدر های دوباره يافتن و گم كردن دست رفته شکایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم تغییر اساساً نباید ترسید. این است همه چیز امساك ناپذیر نمی تواند باقی بماند همان و شكست از تغییر، خالصاً تضمین می کند این پرچين ریباند به شما ده متساوي harder.At همچنين زمان، خود نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی تو شرکت های كاپيتان و شرکت ها، و گروش داشتند آنها فقط منافع ما اندر قلب است.برچسب ها : تور ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری